poniedziałek, 24 grudnia 2012

** Świąteczne ozdoby **

Skoro mamy długo wyczekiwane święta postanowiłam podzielić się z Wami małymi i skromnymi ozdobami, które znajdują się w mojej kuchni. Oczywiście pomijam tu inne ozdoy, które znajdują się w domu jak np. choinkę, czy świecące cuda w oknach :)

Na pierwszy rzut idzie własnoręcznie przygotowany stroik, który każda z nas może stworzyć przy pomocy pianki do układania kwiatów, gałązek choinki i kilku podstawowych ozdób świątecznych  które znajdują się w każdym domu. 


 Na ławie znajdują się 3 małe choineczki, które stworzyła moja mama. Filcowe ozdobniki na doniczki zostały kupione za niewielkie pieniądze w Pepco. Natomiast 2 mniejsze plastikowe choineczki bardzo ładnie świecą  dają urok gdy kuchnia jest w półmroku.


Na parapecie tradycyjnie, jak co roku w naszym domu znajduje się gwiazda betlejemska.


A w moim pokoju mam mały świąteczny detal w postaci tacy kupionej w Rossmannie za 6 zł, i małe babeczki za ok. 3 zł. Wysypałam całość z cukierkami i bardzo fajnie to wygląda. Zniosę je do kuchni aby każdy mógł skusić się na cukierasa- choć na tym etapie wygrywają z nimi domowe wypieki :)Wesołych Świąt Bloggerki !11 komentarzy:

  1. Te trzy choineczki są piękne;) u mnie w tym roku święta były bez gwiazdy betlejemskiej, bo nie mogłam nigdzie znaleźć żadnej nie zwiędłej...

    OdpowiedzUsuń