środa, 12 października 2011

Ktoś chętny na testy nowego serwisu?

Kto chętny do testów nowego serwisu? :)

Jakis czas temu otrzymałam emaila z taką treścią :

Witam serdecznie, Reprezentuję serwis www.bobyy.pl i chciałam zaprosić Cię do testowania nowego serwisu.Obecnie mamy 2 kanały tematyczne: kuchnia i moda a teraz wdrażamy kolejny o urodzie JBędziemy zaszczyceni jeśli poświęcisz na swój czas i dołączysz do testów. Twoim zadaniem będzie w określonym czasie: dodanie swojego bloga, wprowadzenie produktów, zdjęcia i  opinii o produkcie.Opinia jest najważniejsza. Dzięki niej inni będą mogli podjąć właściwą decyzję o zakupie. Jeśli jesteś zainteresowana testami odeślij proszę maila z informacją, że zgadzasz się na testy.W przeciągu miesiąca skontaktuję się z Tobą i przekażę adres i hasła dostępu do serwisu. 

Gdy poprosiłam o szczegóły odpisano mi:

Na razie będą to tylko testy serwisu JTesty polegają na zarejestrowaniu się na serwis, dodaniu produktu, zdjęcia i napisaniu opinii.W fazach testu serwisu liczę na to, że dodasz swój produkt lub kilka, które posiadasz na blogu.Możesz również dodać swój blog.Po uruchomieniu serwisu będziemy nawiązywać współpracę z blogerami i przesyłać kosmetyki do testów a także rozmawiać w sprawie dodatkowej formy współpracy.Później otrzymałąm jeszcze jednego emaila z informacją, że jeśli któraś z Was jest zainteresowana tego typu współpracą to proszę o napisanie emaila do justyna.kwasniewska@bobyy.pl o treści "zgadzam się na testy"  :)  


Dajcie znać czy jesteście zainteresowane :)

15 komentarzy:

 1. Ja też wysłałam, to może być ciekawe doświadczenie, zwłaszcza, że później dostaje się kosmetyki do testów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przetestować kosmetyki można też w inny sposób, wygrywając je na przykład w prostym konkursie :) Zapraszam: http://www.vitalab.pl/blog/2011/10/konkurs-konkurs.html. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm, ja poczekam aż ta idea się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. brzmi bardzo ciekawie... :) też wysłałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba też wysyłam :P
  www.beauty-fresh.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. W takich przypadkach nalezy miec cierpliwosc, portal sie musi przedewszystkim rozwinac i zaczac na siebie zarabiac, a potem zazwyczaj funduje kosmetyki. Warto poczekac na rezultat!

  OdpowiedzUsuń
 7. Do mnie też napisali, podoba mi się ten serwis

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja mam małe pytanie odnośnie recenzji kosmetyków- jakiś czas temu wygrałaś u mnie rozdanie i jestem ciekawa Twojej opinii na temat kosmetyków :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Agnieszko recenzje są już gotowe, ale postanowiłam zmienić zdjęcia. Recenzje zaczną okazywać się już niebawem :)

  OdpowiedzUsuń